سنگ مصنوعی

در طراحی ها و فضاسازی های داخلی یکی از مهمترین و اصلی ترین پارامترها سنگ ها و یا سرامیک های کف و یا سنگ مصنوعی است.

سنگها زیبایی و شکل و روح یک مجموعه را تعریف می کند لذا از دید اکثر معماران اصلی ترین گزینه در طراحی سنگ آن محسوب می شود.

سنگهای طبیعی زیبایی و حس خاص خود را منتقل می کنند ولی به علت محدودیت در طرح و رنگ و همچنین عدم سورت پذیری بالای آنها معمولا دست معماران را در خلق آنچه در تصور دارند می بندد.

با ظهور سنگ مصنوعی این نقیصه برطرف شد اما سنگ مصنوعی زیبایی و یا مقاومت سنگ طبیعی را نداشت، لذا در طول سالیان گذشته زیاد مورد استقبال قرار نگرفت.

در سال ۱۳۸۵ شرکت چلیپا با واردات و تولید سنگ مصنوعی با تکنولوژی منحصر به فرد توانست این ضعف سنگ مصنوعی را بر طرف کرده و سنگهایی تولید نماید که از لحاظ ظاهر همانند سنگ های طبیعی بوده و از لحاظ مقاومت چند برابر سنگ طبیعی بود.

همچنین این شرکت توانست با تولید سنگ مصنوعی کف و دیواره تحولی بزرگ در صنعت سنگ ایران به وجود بیاورد، به گونه ای که این شرکت در حال حاضر به ۱۵ کشور بزرگ دنیا از جمله کانادا سنگ صادر می کند.

سنگهای تولید شده توسط شرکت چلیپا بر اساس تکنولوژی رسوبی و یا شبیه سازی در طبیعت است که با تکنولوژی ساخت سنگهای مصنوعی در بازار که عمدتا به صورت چسب و خمیری است کاملا متفاوت است و همین امر موجب می شود که این سنگ نسبت به سایر سنگهای مصنوعی دارای مقاومتی بالاتر و همچنین خاصیتی نزدیک به سنگ طبیعی داشته باشد.

سنگهای مصنوعی cps در طرح ها و رنگ بندی های مختلف تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. و همین تنوع رنگ و بافت سنگ است که این سنگ مصنوعی را منحصر به فرد کرده و مورد استقبال بسیار بالایی قرار گرفته است.

سنگ مصنوعی

فروش سنگ مصنوعی

سنگ مصنوعی کف

سنگ مصنوعی کابینت

سنگ مصنوعی

Be the first to comment

Leave a Reply